O nás

Zkrotili jsme čas do stylových hodin a hodinek

 

Společnost Titan vám už od roku 1992 přináší hodinky, hodiny a šperky. Začínali jsme jako velkoobchod pro Českou republiku a Slovensko a dnes zásobujeme přes 600 maloobchodních prodejen a obchodních řetězců kvalitními, krásnými a stylovými doplňky. S novým e-shopem vám chceme nabídnout možnost pohodlnější objednávky přes internet.

 

K našim vlajkovým lodím patří značky BT Bentime, Beneto, Daniel Klein a Q&Q. Postaráme se o záruční i pozáruční servis našich hodinek a šperků, takže se pro vás staneme spolehlivým partnerem. 

 

Na podzim roku 2020, kdy nám COVID 19 a vláda opět zastavili kompletně naše podnikání, jsme se přidali k českým výrobcům respirátorů, abychom alespoň částečně sanovali výpadek tržeb a nemuseli propouštět své obchodníky. Jsme v této komoditě teprve na počátku, ale z reakcí zákazníků se dá usuzovat, že tento náš krok bude úspěšný. Začali jsme vyrábět bílou a černou variantu respirátoru FFP2 ATLANTIS SOL a protože jsme obchodní řetězec zaměřený na módu, rádi bychom v nejbližší době našim zákazníkům připravili celou barevnou škálu nových výrobků. Shodně jako u celého našeho sortimentu budeme sázet na kvalitu a design.